ANA SAYFA      YARIŞMALAR      2015* Uluslararası KEDİ YARIŞMASI tanıtım
DKED и WCF 3._4. Международная выставка кошек СТАМБУЛ / ТУРЦИЯ

Коронация победителей
Длинношерстные и короткошерстные pyc.tel (viber, watsaap,tango) :
+90535 326 1007 31 января 2015 от BOB 1 + BOB 2 Короткошерстные BIS Длинношерстные BIS Лучший кот x2 Лучшая кошка x2 Лучший подросток x2 Лучший котенок x2 WCF ринг котят 10 мест 1 февраля 2015 BOB 1 + BOB 2 Короткошерстные BIS Длинношерстные BIS Лучший кот x2 Лучшая кошка x2 Лучший подросток x2 Лучший котенок x2 WCF ринг взрослые,10 мест Для каждой номинации специальная медаль DKED с номером участника на обратной стороне . Мы стараемся сделать это шоу зрелищным и не забываемым событием для всех нас. DKED приглашает всех любителей кошек на это великолепную выставку
YARIŞMA TAÇLARI>
YARIŞMA KUPALARI

Yarışma Her Katılımcı için MADALYALARIMIZ


Yarışma Her Katılımcı için MADALYALARIMIZ
YARIŞMA Rozetleri
DKED & WCF 3._4. ULUSLARARASI KEDİ GÜZELLİK YARIŞMASI
31 Ocak - 01 Şubat 2015
İstanbul /TÜRKİYE

Türkiye World Cat Federasyon ve Dünya Kedi Irkları Derneği işbirliği ile İstanbul büyük bir organizasyona hazırlanıyor.

Dalında Türkiye'nin en büyük yarışmasını düzenleyen ve geçtiğimiz sene binlerce kişi tarafından büyük ilgi gören WCF & DKED 1-2. Uluslarası Kedi Yarışması bu sene de İstanbul'da düzenleniyor. Geçtiğimiz sene 150 kedinin yarıştığı ve binlerce kişinin Sosyopet aracılığıyla canlı olarak takip ettiği büyük yarışma için hazırlıklar tamamlandı. İstanbul Olivium AVM'de düzenlenen ve Türkiye dahil bir çok ülkeden yarışmacının katıldığı bu heyecana herkes ortak oldu. 

Çeşitli ülkelerden yarışmak için gelen kedi ve sahiplerinin yanı sıra Türkiye'ye ziyarete gelen hayvanseverlerinde ilgisini çeken yarışmaya binlerce kişi katıldı. Birbirinden farklı ve eşsiz kedilerin yarıştığı organizasyon sayesinde Türk kedi ve hayvanseverlerde bu imkana erişmiş oldular. Dünya Kedi Irkları Derneği, WCF World Cat Federation'a kabul edilen ilk Türk kedi topluluğu olma özelliği taşıyor.

Basın sponsorluğunu, 4 yıldır hayvansever okuyucularla her ay buluşan Petcity Magazin dergisinin yaptığı bu büyük organizasyonda dereceye giren kediler Peytcity Magazin dergisinin Mart sayı sayfalarında yer alacaktır. Aynı zamanda Petcity Magazin dergisi 2 gün boyunca etkinlikte yer alarak katılımcılara ve davetlilere yıllık abonelik hediye edecektir.

BASININ YOĞUN İLGİSİ
Geçtiğimiz yıl düzenlenen Kedi yarışmasına Türk medyasının da ilgisi büyüktü. Yarışmanın yapılacağı gün ulusal ve yerel kanal, gazete ve görsel medya temsilcileri yarışma alanına gelerek çeşitli röportajlar yaparak bu heyecanı ekranlara ve kitlelerine ulaştırdılar. Daha büyük bir organizasyonlar kapılarını katılımcılar başta olmak üzere tüm misafirlere açacak olan Dünya Kedi Irkları Derneği en güzel kedileri seçmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene Cüce, Sphinx, Scottish Fold, Persian ve bir çok özel ırkın katılacağı yarışmayı binlerce kişi heyecanla izlemişti. Organizasyona Türkiye ve dünyada bulunan en güzel ve eşsiz kediler katılmışlardı.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULACAK
DKED Dünya Kedi Irkları Derneği ve WCF World Cat Federation işbirliği ile 31 Ocak - 1 Şubat 2015 tarihleri arasında başlayacak olan yarışma için başvurular yapıldı. Birbirinden eşsiz ve güzel kediler yarışmaya katılmaya hak kazanırken katılımcıları ve seyircileri ise büyük bir sürpriz bekliyor. Organizasyon 31 Ocak Cumartesi günü başlayacak ve en güzel kediler jüri karşısına çıkacaklar. Vancat sponsorluğunda düzenlenen büyük yarışmada birbirinden özel ve sürpriz hediyeler katılımcıları bekliyor olacak ve Kedi Oscarları sahiplerini bulacak.

BİRBİRİNDEN ÖZEL HEDİYELER
Yarışmaya katılan ve dereceye giren kediler için ve sahipleri için çok özel hediyeler ve kupalar hazırlandı. Dereceye giren kedilere özel taçlar, kupalar, rozetler ve bir çok hediyeler verilecek. Dünya Kedi Irkları Derneği'nin öncülüğünde düzenlenecek yarışma şimdiden çok hareketli ve katılımı yüksek olacak gibi görünüyor. Dünyanın ve Türkiye'nin en güzel kedilerini hakem koltuğunda yer alan Tatyana Chernova ve Anneliese Hackman belirleyecek.

YER: Olivium Alışveriş Merkezi

Prof. Dr. Muammer Aksoy Cad. No:30 Zeytinburnu/İstanbul
+90 212 547 74 53 

+90 212 582 06 26
TARİH: 31 Ocak 2015-Cumartesi-01 Şubat Pazar

 
WCF Federasyon Lisans
http://wcf-online.de/WCF-EN/showtermine/DE-2015.php
YARIŞMA HAKEMLERİ
Mrs. Anneliese Hackman
Wcf President 
All Breed Judge *DEUTSCHLAND
Mrs. Tatiana Chernova
2.V. President 
All Breed * LITNAVIA
Mr. Dieter Maister
All Breed Judge
DEUTSCHLAND
HOTELS 
DÜNYA KEDİ IRKLARI DERNEĞİ ANLAŞMALI OTELLERİ
Sadece Katılımcılarımıza Özel Fiyatlar Rezervasyon için Lütfen Yarışmacı 
Olduğunuzu belirtiniz !
KEDİ İLE KABUL YAPILMAKTADIR !
Yarışma alanına taksi ile ulaşım 20 TL civarındadır 
ŞİMAL HOSTEL - 
Bakırköy Butik Konak
2 Kişilik Odada Tek kişi + Kahvaltı : 100 TL / 44 $ / 34 EU 
2 Kişilik Odada 2 Kişi + Kahvaltı : 60 TL (kişi başı) / 27 $ / 21 EU 
3 Kişilik Odada 3 kişi + Kahvaltı : 50 TL (kişi başı) 22 $ / 18 EU (kdv dahil)
İleitişim : Günay Hanım / 
+90 549 699 6025 
gunay@rentalhouseistanbul.com
https://www.rentalhouseistanbul.com/
http://www.booking.com/hotel/tr/simal-hostel.tr.html
SULTANAHMET PARK HOTEL
Fatih/Sultanahmet
Tek kişi ekonomik oda + Kahvaltı : 100 TL 
Çift kişilik Klasik Oda + Kahvaltı : 65 TL (kişi başı) / 29 $ / 23 EU 
Çift kişilik Deluxe (deniz manzaralı) Oda + Kahvaltı : 75 TL (kişi başı) / 33 $ / 
27 EU 
3 Kişilik Aile Odası + Kahvaltı : 60 TL (kişibaşı) / 27 $ / 21 EU
İletişim : 
Uğur Sarıkaya (Türkçe ve İngilizce) 
Nazmiye Hasanova (Rusça) 
+90 212 458 5895 
info@sultanahmetparkhotel.com
http://www.sultanahmetparkhotel.com/index.html —

Yarışma Başvuru Formları
WordPDFTıklayınız

Yarışma Başvuru Formu

  1. Yarışma Başvuru Formunu bilgisayarınıza indirdikten sonra doldurunuz. Doldurmuş olduğunuz formu dked-tr@hotmail.com adresine mail ile gönderiniz. 
  2. Dernek Yarışma Organizasyon ekibimizce bilgilerinizin onaylanmasının ardından size telefonla kabul bilgisini ileteceklerdir.
  3. Sonrasında dernek hesabına gerekli bağışı yaptığınıza dair belge yada bilginizi mail adresimize geçmenizin ardından katılımcılar yarışmaya tam kabul edilmiş olacaklardır.