DÜNYA KEDİ IRKLARI DERNEĞİ
DKED

Türkiye'nin en BÜYÜK Dünya Kedi Federasyonu TAM ÜYESİ tek Türk Kedi Derneği.

DERNEK ÜYELİK BAŞVURU FORMU

Önemli : Kimlik ön yüz ve gerçek iletişim bilgileri doldurulmayan başvurular işleme alınmamaktadır.

Online başvurularınızda IP adresleriniz formu derneğimize gönderdiğiniz anda elektronik imza niteliğini taşır ve hukuken sorumluluğunuzdadır. 

Üzülerek belirtmek isterizki gerçek olmayan bilgilerle dernek ofisimize zaman kaybı oluşturan başvurular aldığımız için kanunlar karşısında bu eylemin suç olduğunu bu türden sahte kayıt gönderenler için hatırlatma mahiyetinde belirtirken dernek yönetimimiz tarafından alınan önlemler gereğince üyelik başvurunuz akabinde bilgilerinizi teyit amacı ile dernek ofisimizden arkadaşlarımız sizleri arayacaktır.

Türkiye'nin en büyük ve WCF TAM ÜYESİ Dünya Kedi Irkları Derneğinde sizlerle birlikte yol almaktan duyduğumuz gururu paylaşırken büyük ailemize hoş geldiniz demek istiyoruz.

##formID983089f7a714a9dff3b8e2312e7dcf94end##
DERNEK ÜYELİK BAŞVURU FORMU
Kimliğimi belirten yukarıdaki bilgilerin doğruluğunu onayladığımı, bu başvuru formunu online DÜNYA KEDİ IRKLARI DERNEĞİ ’ne göndererek, Dernek Tüzüğünü ve Yönetmeliğini, okuduğum, anladığım ve kabul ettiğim, bu yönetmelik maddeleri dışına çıkmam, bu yönetmeliğin bir yada birden fazla maddesini ihlal etmem halinde DKED Yönetim veya DKED Disiplin ve Ceza Kurullarının Verecekleri cezaları itirazsız kabul edeceğimi, gayri kabili rücu taahhüt ederim.