DÜNYA KEDİ IRKLARI DERNEĞİ
DKED

Türkiye'nin en BÜYÜK Dünya Kedi Federasyonu TAM ÜYESİ tek Türk Kedi Derneği.

erneDuyuru
30.03.2018 tarihinde Denizli Dernek Merkezinde 30.01.2018 tarih 2 sayılı karar üzerine 3. Olağan Genel Kurul Yapılacaktır. Tüm dernek üyelerimize ilanen DUYURULUR !
DKED Yönetim Kurulu Adına: DETAYLAR
 DUYURULAR

Dernek Yönetim Kurulu adına ilanen eklenen duyurular ve dernek işleyişi içerisindeki güncel bilgi ve gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Saygılarımızla 

DKED Yönetim Kurulu


3. Olağan Genel Kurul Toplantısı İlanı

Dernek Yönetim Kurulu 30.01.2018 tarihli 2 sayı nolu kararınca 30.03.2018 tarihi saat : 12.00 'da dernek merkezimizde 3. Olağan Genel Kurul toplantısı yapılacaktır. Tüm dernek üyelerimize ilanen DUYURULUR.

Dked Yönetim Kurulu Adına

Yasemin Hocaoğlu

İlk Patronaj Klubü Başvurusuna Onay Verildi

Bildiğiniz üzere DKED Dünya Kedi Irkları Derneği 2012 yılında WCF World Cat Federasyona kabul edilen ilk TÜRK KEDİ derneği idi. 

2017 yılı başında WCF FEderasyonu GENEL KURUL TOPLANTISINDA tüm dünyadaki ülkelerden gelen ve WCF 'yi oluşturan TAM WCF üyesi derneklerce TÜRK Klüpler arasından TAM ÜYELİĞE seçilen tek TÜRK KEDİ Derneği olmuştur.

WCF ailesini oluşturan TAM üyeler federasyonumuzun saygın klüplerle daha elit bir yapıya sahip olacağının bilincindedir. Bu bağlamda TAM ÜYE DERNEKLER prensip ve birlikte çalışma prensiplerine uygun olan yeni klüplere mentorluk yapabilirler.  

Derneğimiz yine bizlerle aynı amaç ve dürüstlükte olan derneklere WCF 'de mentorluk yapmaktadır. 

Derneğimiz ilk patronaj klübü olarak MUKEDER Mutlu Kediler Derneği ile işbirliği ve patronaj kararımızı WCF'ye evrakları ile göndermiş bulunuyoruz. MUKEDER derneği yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımıza her konuda bilgi ve tecrübelerimizle yardımcı olacağımızı ve federasyonumuzda aynı ekipte olmaktan büyük gurur duyduğumuzu kedi severlere önemle duyururuz. Böylece PATRONAJ ve MENTOR 2 TÜRK derneği ilk kez işbirliği ve dostluk sergileyerek TÜRK KEDİCİ CAMİA'ya yeni bir soluk ve dayanışma örneği sunmaktadır. Başarılar MUKEDER .

DKED Yönetim Kurulu adına

Yasemin Hocaoğlu

Yorum yapmak!

Herkesin her konuda fikri vardır.

Neden siz de yorumlarınızla bize fikirlerinizi aktarmayasınız? Sitemizde memnun olmadığınız bir şey mi var?

Ya da sitemizde yayınladığımız bir yazı hakkında bir ekleme yapmak mı istiyorsunuz?
Yorum yapın!

Ziyaretçilerimizin fikirleri ve önerileri bizler için çok değerli!
X
Tekrar merhaba!

Sitemizde çeşitli değişiklikler yapıyoruz. Ziyaretçilerimiz için kodlanmış facebook stilli bu yeni duyuru sistemimizi beğeneceğinizi umarız.
X
Hoşgeldiniz!

Sitemizde,sizlere hizmet edebilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Sitemizi mümkün olduğunca güncel tutuyoruz.

Beğenmeniz dileğiyle...
X