DÜNYA KEDİ IRKLARI DERNEĞİ
DKED

Türkiye'nin en BÜYÜK Dünya Kedi Federasyonu TAM ÜYESİ tek Türk Kedi Derneği.DKED & WCF 3._4. ULUSLARARASI KEDİ GÜZELLİK YARIŞMASI

31 Ocak - 01 Şubat 2015 İstanbul /TÜRKİYE

Türkiye World Cat Federasyon ve Dünya Kedi Irkları Derneği işbirliği ile İstanbul büyük bir organizasyona hazırlanıyor.

Dalında Türkiye'nin en büyük yarışmasını düzenleyen ve geçtiğimiz sene binlerce kişi tarafından büyük ilgi gören WCF & DKED 1-2. Uluslarası Kedi Yarışması bu sene de İstanbul'da düzenleniyor. 

Geçtiğimiz 2014 yılında 150 kedinin yarıştığı ve binlerce kişinin Sosyopet aracılığıyla canlı olarak takip ettiği büyük yarışma için hazırlıklar tamamlandı.

İstanbul Olivium AVM'de düzenlenen ve Türkiye dahil bir çok ülkeden yarışmacının katıldığı bu heyecana herkes ortak oldu. 

 Çeşitli ülkelerden yarışmak için gelen kedi ve sahiplerinin yanı sıra Türkiye'ye ziyarete gelen hayvanseverlerinde ilgisini çeken yarışmaya binlerce kişi katıldı.

Birbirinden farklı ve eşsiz kedilerin yarıştığı organizasyon sayesinde Türk kedi ve hayvanseverlerde bu imkana erişmiş oldular.

 Dünya Kedi Irkları Derneği, WCF World Cat Federation'a kabul edilen ilk Türk kedi topluluğu olma özelliği taşıyor. 

Basın sponsorluğunu, 4 yıldır hayvansever okuyucularla her ay buluşan Petcity Magazin dergisinin yaptığı bu büyük organizasyonda dereceye giren kediler Peytcity Magazin dergisinin Mart sayı sayfalarında yer alacaktır. 

Aynı zamanda Petcity Magazin dergisi 2 gün boyunca etkinlikte yer alarak katılımcılara ve davetlilere yıllık abonelik hediye edecektir.ULUSLARARASI KEDİ YARIŞMASI

BASININ YOĞUN İLGİSİ 

Geçtiğimiz yıl düzenlenen Kedi yarışmasına Türk medyasının da ilgisi büyüktü. Yarışmanın yapılacağı gün ulusal ve yerel kanal, gazete ve görsel medya temsilcileri yarışma alanına gelerek çeşitli röportajlar yaparak bu heyecanı ekranlara ve kitlelerine ulaştırdılar. Daha büyük bir organizasyonlar kapılarını katılımcılar başta olmak üzere tüm misafirlere açacak olan Dünya Kedi Irkları Derneği en güzel kedileri seçmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene Cüce, Sphinx, Scottish Fold, Persian ve bir çok özel ırkın katılacağı yarışmayı binlerce kişi heyecanla izlemişti. Organizasyona Türkiye ve dünyada bulunan en güzel ve eşsiz kediler katılmışlardı.

ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULACAK

DKED Dünya Kedi Irkları Derneği ve WCF World Cat Federation işbirliği ile 31 Ocak - 1 Şubat 2015 tarihleri arasında başlayacak olan yarışma için başvurular yapıldı. 
Birbirinden eşsiz ve güzel kediler yarışmaya katılmaya hak kazanırken katılımcıları ve seyircileri ise büyük bir sürpriz bekliyor. 
Organizasyon 31 Ocak Cumartesi günü başlayacak ve en güzel kediler jüri karşısına çıkacaklar. 
Vancat sponsorluğunda düzenlenen büyük yarışmada birbirinden özel ve sürpriz hediyeler katılımcıları bekliyor olacak ve Kedi Oscarları sahiplerini bulacak.

BİRBİRİNDEN ÖZEL HEDİYELER 

Yarışmaya katılan ve dereceye giren kediler için ve sahipleri için çok özel hediyeler ve kupalar hazırlandı. Dereceye giren kedilere özel taçlar, kupalar, rozetler ve bir çok hediyeler verilecek. Dünya Kedi Irkları Derneği'nin öncülüğünde düzenlenecek yarışma şimdiden çok hareketli ve katılımı yüksek olacak gibi görünüyor. Dünyanın ve Türkiye'nin en güzel kedilerini hakem koltuğunda yer alan Tatyana Chernova ve Anneliese Hackman belirleyecek.

YARIŞMA HAKEMLERİMİZ


Mrs. Anneliese Hackman 
Wcf President 
 All Breed Judge *DEUTSCHLAND

Mrs. Tatiana Chernova 
2.V. President All Breed 
* LİTVANYA

Mr. Dieter Maister 
All Breed Judge 
DEUTSCHLAND

WCF Federasyon Lisans

LİSANS İÇİN TIKLAYINIZ  


Yarışma Başvuru Formları

DÜNYA KEDİ IRKLARI DERNEĞİ ANLAŞMALI OTELLERİ Sadece Katılımcılarımıza Özel Fiyatlar Rezervasyon için Lütfen Yarışmacı Olduğunuzu belirtiniz ! 

KEDİ İLE KABUL YAPILMAKTADIR ! Yarışma alanına taksi ile ulaşım 20 TL civarındadır . 

Hotel kocaklama reklam ilanları kurallarımız gereğince sayfamızdan kaldırılmıştır.Kayıtlar

Yarışma Başvuru Formunu bilgisayarınıza indirdikten sonra doldurunuz. Doldurmuş olduğunuz formu dked-tr@hotmail.com adresine mail ile gönderiniz.


Yarışma Kabul Onayı

Dernek Yarışma Organizasyon ekibimizce bilgilerinizin onaylanmasının ardından size telefonla kabul bilgisini ileteceklerdir.


YArışma Başvuru Tamamlama

Sonrasında dernek hesabına gerekli bağışı yaptığınıza dair belge yada bilginizi mail adresimize geçmenizin ardından katılımcılar yarışmaya tam kabul edilmiş olacaklardır.

DKED и WCF 3._4. Международная выставка кошек СТАМБУЛ / ТУРЦИЯ

Коронация победителей Длинношерстные и короткошерстные pyc.tel (viber, watsaap,tango) : +90535 326 1007 31 января 2015 от BOB 1 + BOB 2 Короткошерстные BIS Длинношерстные BIS Лучший кот x2 Лучшая кошка x2 Лучший подросток x2 Лучший котенок x2 WCF ринг котят 10 мест 1 февраля 2015 BOB 1 + BOB 2 Короткошерстные BIS Длинношерстные BIS Лучший кот x2 Лучшая кошка x2 Лучший подросток x2 Лучший котенок x2 WCF ринг взрослые,10 мест Для каждой номинации специальная медаль DKED с номером участника на обратной стороне . Мы стараемся сделать это шоу зрелищным и не забываемым событием для всех нас. DKED приглашает всех любителей кошек на это великолепную выставку

Yarışma Kupaları

Yarışma Ödülleri

Uluslararası Misafirler

Dünyanın en güzel kedileri

Her kedimiz madalya sahibi olacak.

Sultan Kediler için Yarışma Davetiyeleri

Yarışma Alanı İletişim

YER: Olivium Alışveriş Merkezi Prof. Dr. Muammer Aksoy Cad. No:30 Zeytinburnu/İstanbul 

+90 212 547 74 53 +90 212 582 06 26 

TARİH: 31 Ocak 2015-Cumartesi-01 Şubat Pazar

Dernek İletişim

0507 466 42 09 

dked-tr@hotmail.com